Skip to main content

Iga kodu mida viimistleme, on meie südameasi.

Oleme viimistlenud ja renoveerinud kodusid, ajaloolisi hooneid ja ärihooneid nii Eestis, kui ka Soomes viimased 7 aastat.

Meie töös tähtsal kohal olevad põhimõtted

Loome suhteid

Võttes aluseks visiooni, kuidas inimene oma tulevases kodus elama hakkab, loome arvestades tema unistusi ja soove uue kodu. Meie jaoks on tähtis, et iga inimese kodu peegeldaks tema olemust, seega esimese sammuna me üritame mõista kliendi nägemust oma unistuste kodust.

Tähtsustame kliendi aega

Lähtume oma töös eesmärgist saavutada kliendi jaoks maksimaalne lahendus, arvestame kliendi soove ning aega töö valmimisel. Oleme paindlikud tööaja leidmisel lähtuvalt kliendi vajadustest.

Pühendume kvaliteedile

Oleme pühendunud spetsialistidest koosnev meeskond, kelle jaoks on tegevuse aluseks kvaliteet, pikaajaline vastupidavus ja teadmised. Näeme vaeva, et viia end kurssi nii ehitusalaste õigusaktidega, kui ka pidevalt uuenevate trendidega ning seeläbi oleme valmis tooma meie klientideni esmaklassilisi tulemusi. Oma töös kasutame vaid kõrgelt tunnustatud ning kvaliteetseid tarvikuid, et tagada töö pikaajaline püsivus.

Kõige olulisem on õige lähenemine

Me kuulame oma kliente – mitte ainult projekti alguses, vaid kogu projekti kestel. Pöörame tähelepanu nii suurele pildile, kui ka pisidetailidele, mida on vaja kõrgkvaliteedilise tulemuse saamiseks. Vajadusel nõustame oma klienti parima tulemuse saamiseks.

Arvestame iga kliendi isikupärasusega

Meie usume, et kliendid on iga eduka ettevõtte suurim vara. Oleme pühendunud oma ala oskuslike meistrite kaasamisele, kõrgkvaliteetse töö tegemisele ja soovide kohaste tulemuste saavutamisele.

Arendame igal võimalikul juhul enda teadmisi ja oskusi

Selleks, et tagada meie kliendile nõuetele vastavat teenust, tegeleme  erialase enesetäiendustega koolituste, loengute, kirjanduse ja jm sarnase praktika näol. Püüame olla õigeaegselt teadlikud kõigist uutest viimistlusega seotud trendidest ja oleme alati valmis astuma esimest sammu uue tehnoloogia katsetamiseks meie töös.

Äratasime Sinus huvi?