Skip to main content

Iga kodu mida viimistleme, on meie südameasi.

Oleme viimistlenud ja renoveerinud kodusid, ajaloolisi hooneid ja ärihooneid nii Eestis, kui ka Soomes viimased 10 aastat.

MEIST

Alustades teenuse pakkumisega erahoonete viimistluse alal märkasime, et liiga suur osa viimistlejatest hoolivad eelkõige ehituskiirusest, mitte selle kvaliteedist. Üldiselt tehakse kõike võimalikult kiiresti ning võimalikult odava lahendusena, arvestamata seejuures ehitise eripära ning kliendi soove. Pahatihti sellised lahendused vajavad paari aasta pärast uuesti ümbertegemist. Võtsime endale kohe algusest peale südameasjaks, et nõustame klienti ning aitame tal valida enda korterile parima võimaliku lahenduse, mis oleks samaaegselt ka kauapüsiv. Me oskame leida optimaalse lahenduse igale eelarvele.

Iga koduga püstitame me enda jaoks kindlad eesmärgid, mida objekti lõpuks kindlasti täidame. Me suudame teha tööd sellise kvaliteediga, mis ei rahulda mitte ainult kliendi nõudmisi, vaid ka meie enda poolt püstitatud eesmärke. Vajadusel kaasame oma töösse teisi spetsialiste, näiteks kunstnikke või disainereid, kes aitavad meil jõuda parima tulemuseni. Peame tähtsaks Eestis kehtivate ehitusalaste õigusaktide tundmist, et tagada kvaliteedile vastav töö.

Meie jaoks on projekt lõppenud alles siis, kui tulemusega on rahul nii klient, kui ka meie tiim. Pikaajalise praktika tulemusel teame, kus kõige enam võib tekkida probleeme  ning seeläbi oskame neid ka ennetada. Meie vaated Teie kodu viimistlemise osas ei piirdu ainult alguses tulemuse saavutamises, vaid ka pikaajalise kvaliteedi hoidmises. Me soovime kinnitada igale kliendile, et meie töö tulemusel püsib Teie kodu pika aja vältel sellisena, nagu ta oli üle andmise hetkel.

Püüdleme kõiges ilu loomisele, olgu see mööbliesemete sobitamine Teie kodus või ajaloolise hoone iseärasustega arvestamine, meie asjatundlikkus ehitusvaldkonnas kandub üle hästiteostatud ja – kujundatud kodude loomisesse. Oleme seda meelt, et kauni kodu ehitamine ei olene ainult ehituskiirusest.

Tagasiside

Kuna ma ei teadnud, mida konkreetselt võiks korteris värskendada, siis lasin neil endil minuga oma mõtteid jagada. Nende mõtted olid täiesti teistsugused, kui ma arvata oleksin osanud, aga lõpuks jäi tulemus ideaalne! Julgen soovitada just inimestele, kes ei tea täpselt mida korteris peale hakata, sest neil on palju ideesid, mida välja pakkuda.

Gerli Suur

Ma imestan siiamaani, miks ma ei võtnud nendega juba varem ühendust! Tõsiselt, neil on kiiduväärt anne selles valdkonnas. Aitäh vaimustava korteri eest!

Andres Kungla

Kuna eelarve oli piiratud, siis muretsesin, et tulemus ei jää nii korralik, aga isegi piiratud eelarvega nad tegid imesid! Soovitan!

Kaspar Kauri

Siiamaani parim kollektiiv, kellega on olnud võimalus tööd teha. Nad said aru sellest visioonist, mis mul oli ja tabasid täielikult naelapea pihta! Ma soovitan kindlasti seda ettevõtet, usun, et on väga raske kedagi paremat leida!

Priit Haidak, Vulkano Design

Mul on väga hea meel, et sain selle meeskonnaga tuttavaks projekti raames. Nad olid väga abivalmid vastama minu küsimustele ning vähendasid sellega minu murekoormat. Korter tuli vähemalt kaks korda parem, kui ma endale ette kujutasin!

Kaja Tammkivi